Самбір-Нива-2 Тернопіль - Нива Вінниця онлайн трансляція
Прогноз користувачів
Самбір-Нива-2 Тернопіль
Статистика ставок
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 0.5 голів | 93% | 93% |
| Більше 1.5 голів | 77% | 80% |
| Більше 2.5 голів | 53% | 50% |
| Більше 3.5 голів | 33% | 20% |
| Більше 4.5 голів | 20% | 7% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 27% | 30% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 30% | 53% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 50% | 20% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Всього | 40% | 50% |
| Останні 5 | 80% | 100% |
| Вдома обидві заб'ють | 17% | 30% |
| В гостях обидві заб'ють | 23% | 20% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 30% | 33% |
| Обидві заб'ють і перемога | 13% | 17% |
| Обидві заб'ють і поразка | 17% | 7% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 10% | 13% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 30% | 33% |
| Поразки без забитих м'ячів | 23% | 10% |
| Безгольові матчі | 7% | 7% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 9.5 | 40% | 37% |
| Більше 10.5 | 30% | 23% |
| Більше 11.5 | 27% | 7% |
| Більше 12.5 | 20% | 7% |
| Більше 13.5 | 10% | 3% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 2.5 | 77% | 73% |
| Більше 3.5 | 57% | 57% |
| Більше 4.5 | 50% | 47% |
| Більше 5.5 | 37% | 30% |
| Більше 6.5 | 13% | 27% |
| Зіграно матчів | 30 | 27 |
| Більше 0.5 голів | 93% | 93% |
| Більше 1.5 голів | 77% | 85% |
| Більше 2.5 голів | 53% | 52% |
| Більше 3.5 голів | 33% | 19% |
| Більше 4.5 голів | 20% | 7% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 27% | 30% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 30% | 56% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 50% | 19% |
| Зіграно матчів | 30 | 27 |
| Всього | 40% | 52% |
| Останні 5 | 80% | 100% |
| Вдома обидві заб'ють | 17% | 30% |
| В гостях обидві заб'ють | 23% | 22% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 30% | 33% |
| Обидві заб'ють і перемога | 13% | 19% |
| Обидві заб'ють і поразка | 17% | 7% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 10% | 11% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 30% | 37% |
| Поразки без забитих м'ячів | 23% | 4% |
| Безгольові матчі | 7% | 7% |
| Зіграно матчів | 30 | 27 |
| Більше 9.5 | 40% | 37% |
| Більше 10.5 | 30% | 26% |
| Більше 11.5 | 27% | 7% |
| Більше 12.5 | 20% | 7% |
| Більше 13.5 | 10% | 4% |
| Зіграно матчів | 30 | 27 |
| Більше 2.5 | 77% | 78% |
| Більше 3.5 | 57% | 59% |
| Більше 4.5 | 50% | 48% |
| Більше 5.5 | 37% | 33% |
| Більше 6.5 | 13% | 30% |
Статистика особистих зустрічей (H2H)
Останні матчі Самбір-Нива-2 Тернопіль
Останні матчі Нива Вінниця
Турнірна таблиця Самбір-Нива-2 Тернопіль - Нива Вінниця
Друга ліга 2026/2027 Група A
| № | Команда | Ігри | В | Н | П | З-П | Форма | Очки | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 Підвищення в класі |
|
Нива Вінниця | 12 | 6 | 5 | 1 | 21 - 11 | 08.11.26 13:30 Нива-2 Тернопіль - Нива Вінниця02.11.26 Нива Вінниця 2:1 Брацлав25.10.26 СК Вільхівці 1:1 Нива Вінниця17.10.26 Нива Вінниця 2:1 Поділля11.10.26 Рух Львів 1:1 Нива Вінниця03.10.26 Скала 1911 2:2 Нива Вінниця | 23 |
| 5 |
|
Нива-2 Тернопіль | 12 | 4 | 3 | 5 | 15 - 19 | 08.11.26 13:30 Нива-2 Тернопіль - Нива Вінниця31.10.26 Скала 1911 2:5 Нива-2 Тернопіль23.10.26 Нива-2 Тернопіль 1:1 Брацлав17.10.26 Дністер Заліщики 1:1 Нива-2 Тернопіль09.10.26 Нива-2 Тернопіль 0:0 СК Вільхівці03.10.26 Нива-2 Тернопіль 1:2 Діназ | 15 |
Новини команд
Артур Загорулько тріумфом над «Брацлавом» більш ніж задоволений
Клуб Брацлав продовжує лідирувати у групі A Другої ліги
Команди дограли матч, який розпочався 1 листопада
Дивіться 2 листопада об 11:00 догравання поєдинку Другої ліги
«Нива» Вінниця та «Брацлав» не змогли дограти матч
Олексій Сливченко – про події 12-го туру еліт-ліги українського футболу, які не можна пропустити
Дербі Кракова між «Віслою» і «Краковією» має дуже дурну славу
Головний тренер «Полісся» проаналізував гру з «Вересом»
Шандрук знайшов позитив у поразці від «Полісся» та назвав, чого бракує «Вересу»
Формула-1 повертається на легендарний автодром Інтерлагос
Матчі 10-го туру чемпіонату Англії відбудуться 6-8 листопада
Житомирська команда обіграла Верес, а Оболонь та Лівий Берег зіграли внічию
Матчі 12-го туру чемпіонату Іспанії пройдуть 6-8 листопада