Вілем-II - Зволле онлайн трансляція
Прогноз користувачів
Вілем-II
Коефіцієнти на матч
Математичні прогнози
Статистика ставок
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 0.5 голів | 100% | 97% |
| Більше 1.5 голів | 87% | 87% |
| Більше 2.5 голів | 70% | 60% |
| Більше 3.5 голів | 47% | 40% |
| Більше 4.5 голів | 33% | 23% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 50% | 43% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 13% | 13% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 43% | 47% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Всього | 73% | 67% |
| Останні 5 | 80% | 60% |
| Вдома обидві заб'ють | 37% | 30% |
| В гостях обидві заб'ють | 37% | 37% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 60% | 50% |
| Обидві заб'ють і перемога | 10% | 13% |
| Обидві заб'ють і поразка | 43% | 30% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 27% | 27% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 13% | 10% |
| Поразки без забитих м'ячів | 13% | 20% |
| Безгольові матчі | 0% | 3% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 9.5 | 50% | 63% |
| Більше 10.5 | 43% | 50% |
| Більше 11.5 | 33% | 33% |
| Більше 12.5 | 27% | 30% |
| Більше 13.5 | 20% | 20% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 2.5 | 50% | 50% |
| Більше 3.5 | 33% | 30% |
| Більше 4.5 | 23% | 17% |
| Більше 5.5 | 7% | 10% |
| Більше 6.5 | 3% | 0% |
| Зіграно матчів | 27 | 29 |
| Більше 0.5 голів | 100% | 97% |
| Більше 1.5 голів | 85% | 86% |
| Більше 2.5 голів | 67% | 59% |
| Більше 3.5 голів | 41% | 41% |
| Більше 4.5 голів | 26% | 24% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 44% | 41% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 7% | 14% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 41% | 45% |
| Зіграно матчів | 27 | 29 |
| Всього | 74% | 66% |
| Останні 5 | 60% | 40% |
| Вдома обидві заб'ють | 37% | 28% |
| В гостях обидві заб'ють | 37% | 38% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 59% | 48% |
| Обидві заб'ють і перемога | 7% | 14% |
| Обидві заб'ють і поразка | 44% | 28% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 26% | 24% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 11% | 10% |
| Поразки без забитих м'ячів | 15% | 21% |
| Безгольові матчі | 0% | 3% |
| Зіграно матчів | 27 | 29 |
| Більше 9.5 | 52% | 62% |
| Більше 10.5 | 48% | 48% |
| Більше 11.5 | 37% | 31% |
| Більше 12.5 | 30% | 28% |
| Більше 13.5 | 22% | 17% |
| Зіграно матчів | 27 | 29 |
| Більше 2.5 | 52% | 52% |
| Більше 3.5 | 33% | 31% |
| Більше 4.5 | 22% | 17% |
| Більше 5.5 | 7% | 10% |
| Більше 6.5 | 4% | 0% |
Статистика особистих зустрічей (H2H)
Останні матчі Вілем-II
Останні матчі Зволле
Турнірна таблиця Вілем-II - Зволле
Чемпіонат Нідерландів 2026/2027 Ередивізі
| № | Команда | Ігри | В | Н | П | З-П | Форма | Очки | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 |
|
Зволле | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 - 23 | 06.11.26 21:00 Вілем-II - Зволле01.11.26 Зволле 1:0 АДО Ден Хаг24.10.26 Утрехт 1:1 Зволле18.10.26 Зволле 4:1 Гоу Ехед Іглс11.10.26 Зволле 0:1 Камбюр18.09.26 Гронінген 3:0 Зволле | 11 |
| 18 Пониження в класі |
|
Вілем-II | 11 | 0 | 2 | 9 | 10 - 39 | 06.11.26 21:00 Вілем-II - Зволле31.10.26 ПСВ Ейндховен 7:0 Вілем-II24.10.26 Вілем-II 1:6 Камбюр17.10.26 Спарта Роттердам 3:2 Вілем-II11.10.26 Утрехт 3:1 Вілем-II19.09.26 Вілем-II 0:1 Фортуна Ситтард | 2 |
Графік зміни позицій команд по турах
Новини команд
Артем Степанов не зміг відзначитися в неділю
Відбулися матчі 10-го туру Ередивізі
Нападник «Утрехта» вийшов на заміну наприкінці матчу проти «Зволле»
Матч 9-го туру Ередивізі проти Твенте завершився з рахунком 2:1
Йоанн Катлен забив два голи за команду українця
Увечері 3 листопада відбулися матчі 4-го туру Ліги чемпіонів
Авторитетний наставник вважає, що результат поєдинку виявився несправедливим для української команди
Суперником гірників увечері 3 листопада стане португальський гранд
Відомий вітчизняний тренер вважає, що майбутній поєдинок буде ключовим для «гірників»
Каноніри скористалися осічкою містян та одноосібно очолили чемпіонат
Керманич СК «Полтава» Ігор Тимченко хоче карати гравців за невдачі
Замість Сергія Лесніка спонсором ЮКСА став Пабло Буено
Коефіцієнт 4134, якщо брати експресом