Монца - Кальярі онлайн трансляція
Прогноз користувачів
Монца
Коефіцієнти на матч
Математичні прогнози
Статистика ставок
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 0.5 голів | 97% | 93% |
| Більше 1.5 голів | 80% | 63% |
| Більше 2.5 голів | 60% | 47% |
| Більше 3.5 голів | 37% | 13% |
| Більше 4.5 голів | 17% | 3% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 40% | 23% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 13% | 20% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 33% | 17% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Всього | 53% | 43% |
| Останні 5 | 80% | 60% |
| Вдома обидві заб'ють | 23% | 17% |
| В гостях обидві заб'ють | 30% | 27% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 47% | 37% |
| Обидві заб'ють і перемога | 10% | 20% |
| Обидві заб'ють і поразка | 37% | 13% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 23% | 17% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 7% | 23% |
| Поразки без забитих м'ячів | 37% | 27% |
| Безгольові матчі | 3% | 7% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 9.5 | 43% | 43% |
| Більше 10.5 | 20% | 30% |
| Більше 11.5 | 20% | 23% |
| Більше 12.5 | 17% | 17% |
| Більше 13.5 | 10% | 10% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 2.5 | 70% | 63% |
| Більше 3.5 | 57% | 40% |
| Більше 4.5 | 33% | 23% |
| Більше 5.5 | 13% | 13% |
| Більше 6.5 | 10% | 3% |
| Зіграно матчів | 27 | 28 |
| Більше 0.5 голів | 96% | 93% |
| Більше 1.5 голів | 85% | 64% |
| Більше 2.5 голів | 63% | 46% |
| Більше 3.5 голів | 41% | 14% |
| Більше 4.5 голів | 19% | 4% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 41% | 25% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 11% | 21% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 37% | 14% |
| Зіграно матчів | 27 | 28 |
| Всього | 59% | 43% |
| Останні 5 | 80% | 40% |
| Вдома обидві заб'ють | 26% | 14% |
| В гостях обидві заб'ють | 33% | 29% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 52% | 36% |
| Обидві заб'ють і перемога | 11% | 21% |
| Обидві заб'ють і поразка | 41% | 11% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 26% | 18% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 0% | 21% |
| Поразки без забитих м'ячів | 37% | 29% |
| Безгольові матчі | 4% | 7% |
| Зіграно матчів | 27 | 28 |
| Більше 9.5 | 44% | 46% |
| Більше 10.5 | 19% | 32% |
| Більше 11.5 | 19% | 25% |
| Більше 12.5 | 15% | 18% |
| Більше 13.5 | 7% | 11% |
| Зіграно матчів | 27 | 28 |
| Більше 2.5 | 74% | 61% |
| Більше 3.5 | 63% | 39% |
| Більше 4.5 | 37% | 25% |
| Більше 5.5 | 15% | 14% |
| Більше 6.5 | 11% | 4% |
Статистика особистих зустрічей (H2H)
Останні матчі Монца
Останні матчі Кальярі
| № | Команда | Ігри | В | Н | П | З-П | Форма | Очки | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 Ліга чемпіонів |
|
Кальярі | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 - 3 | 19.10.26 19:30 Монца - Кальярі11.10.26 Кальярі 1:1 Ювентус19.09.26 Удінезе 0:1 Кальярі12.09.26 Аталанта 1:2 Кальярі07.09.26 Кальярі 1:0 Лечче30.08.26 Кальярі 0:1 Інтер Мілан | 13 |
| 16 |
|
Монца | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 - 15 | 19.10.26 19:30 Монца - Кальярі11.10.26 Лаціо 3:1 Монца18.09.26 Монца 2:1 Сассуоло13.09.26 Лечче 3:2 Монца06.09.26 Парма 1:1 Монца29.08.26 Монца 2:3 Удінезе | 4 |
Графік зміни позицій команд по турах
Дивіться відеоогляд поєдинку Серії А
Тренер «Лаціо» підсумував матч із «Монцою»
Тренер «Ювентуса» підсумував матч із «Кальярі»
Матч 6-го туру Серії А завершився внічию (1:1)
Завершилися два матчі Серії А
Увечері 15 жовтня відбулися матчі 2-го туру Ліги Європи
Колишній півзахисник збірної України у половині поєдинків поставив на нічию
Увечері 15 жовтня відбулися матчі 1-го туру Ліги конференцій
Увечері 15 жовтня відбудуться матчі стартового туру
Увечері 15 жовтня відбудуться матчі другого за силою єврокубкового турніру
Чому італійські клуби провалили 2-й тур Ліги чемпіонів
Гірники виграли матч 2-го туру Ліги чемпіонів проти грецького АЕК
Відомий експерт віддав перевагу захиснику донецької команди