Англія U21 - Словаччина U21 онлайн трансляція
Прогноз користувачів
Опитування завершено
Англія U21
Коефіцієнти на матч
Статистика Англія U21 - Словаччина U21
Англія U21
Математичні прогнози
Статистика ставок
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 0.5 голів | 90% | 97% |
| Більше 1.5 голів | 80% | 87% |
| Більше 2.5 голів | 67% | 77% |
| Більше 3.5 голів | 43% | 47% |
| Більше 4.5 голів | 27% | 27% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 43% | 33% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 47% | 47% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 10% | 33% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Всього | 43% | 60% |
| Останні 5 | 80% | 40% |
| Вдома обидві заб'ють | 23% | 30% |
| В гостях обидві заб'ють | 20% | 30% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 40% | 60% |
| Обидві заб'ють і перемога | 30% | 37% |
| Обидві заб'ють і поразка | 10% | 20% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 17% | 20% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 47% | 17% |
| Поразки без забитих м'ячів | 0% | 20% |
| Безгольові матчі | 10% | 3% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 9.5 | 37% | 10% |
| Більше 10.5 | 33% | 10% |
| Більше 11.5 | 20% | 7% |
| Більше 12.5 | 10% | 7% |
| Більше 13.5 | 10% | 0% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 2.5 | 60% | 37% |
| Більше 3.5 | 40% | 30% |
| Більше 4.5 | 23% | 20% |
| Більше 5.5 | 3% | 13% |
| Більше 6.5 | 3% | 3% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 0.5 голів | 90% | 97% |
| Більше 1.5 голів | 80% | 87% |
| Більше 2.5 голів | 67% | 77% |
| Більше 3.5 голів | 43% | 47% |
| Більше 4.5 голів | 27% | 27% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 43% | 33% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 47% | 47% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 10% | 33% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Всього | 43% | 60% |
| Останні 5 | 80% | 40% |
| Вдома обидві заб'ють | 23% | 30% |
| В гостях обидві заб'ють | 20% | 30% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 40% | 60% |
| Обидві заб'ють і перемога | 30% | 37% |
| Обидві заб'ють і поразка | 10% | 20% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 17% | 20% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 47% | 17% |
| Поразки без забитих м'ячів | 0% | 20% |
| Безгольові матчі | 10% | 3% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 9.5 | 37% | 10% |
| Більше 10.5 | 33% | 10% |
| Більше 11.5 | 20% | 7% |
| Більше 12.5 | 10% | 7% |
| Більше 13.5 | 10% | 0% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 2.5 | 60% | 37% |
| Більше 3.5 | 40% | 30% |
| Більше 4.5 | 23% | 20% |
| Більше 5.5 | 3% | 13% |
| Більше 6.5 | 3% | 3% |
Події матчу
| № | Команда | Ігри | В | Н | П | З-П | Форма | Очки | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 Кваліфікація на наступний етап |
|
Англія U21 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 - 7 | 06.10.26 Ірландія U21 3:1 Англія U2102.10.26 Англія U21 0:0 Словаччина U2125.09.26 Англія U21 4:2 Казахстан U2131.03.26 Англія U21 4:1 Молдова U2127.03.26 Андорра U21 1:1 Англія U21 | 23 |
| 3 |
|
Словаччина U21 | 10 | 6 | 2 | 2 | 17 - 13 | 06.10.26 Андорра U21 1:2 Словаччина U2102.10.26 Англія U21 0:0 Словаччина U2125.09.26 Словаччина U21 0:2 Ірландія U2127.03.26 Казахстан U21 1:3 Словаччина U2118.11.25 Словаччина U21 0:4 Англія U21 | 20 |
Статистика особистих зустрічей (H2H)
Останні матчі Англія U21
Останні матчі Словаччина U21
Sport.ua виділяє футболістів, які виявили найкращі свої якості у черговому турі чемпіонату
Відомий тренер вважає, що в боротьбі за золоті медалі «гірникам» точно легко не буде
Дмитро Сторожилов поділився враженнями від гри команди синьо-жовтих на чемпіонаті Європи
Журналістка Sport.ua Соломія Соловей відвідала центральний поєдинок 6-го туру АПЛ
Лео закінчив у збірній, а десятий номер незабаром отримає нового власника…
Авторитетний фахівець поки що не бачить «біло-синіх» на першому місці турнірної таблиці
Ферстаппен вперше переміг на вулицях Сінгапуру
7 років тому Олександр Усик дебютував у надважкій вазі