Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Ліга Європи
| Оновлено 06 лютого 2026, 02:25
1775
1

ОФІЦІЙНО. Рома ухвалила категоричне рішення щодо Довбика

Артема виключили із заявки на Лігу Європи

| Оновлено 06 лютого 2026, 02:25
1775
ОФІЦІЙНО. Рома ухвалила категоричне рішення щодо Довбика
Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик

«Рома» оприлюднила офіційну заявку на матчі плей-оф Ліги Європи. Український форвард Артем Довбик не потрапив до основного списку Джан П’єро Гасперіні разом з Анхеліньйо.

Артем Довбик і надалі перебуває поза грою через серйозне ушкодження. Нападник збірної України відновлюється після важкої травми — розриву м’язово-сухожильного апарату лівого стегна. Після обстеження футболісту знадобилося хірургічне втручання, яке вже було успішно проведене. Артем ризикує пропустити весь залишок сезону 2025/26.

«Вовки» напряму вийшли до плей-оф, набравши 16 очок і посівши восьме місце на основному етапі. Потенційного суперника римляни дізнаються після завершення стикових матчів.

Оцініть матеріал
(35)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Harun Bakircioğlu
Оба лазаретные.
С Анхелиньо вообще загадочная история. 5 октября заболел гриппом якобы, который перерос в астматический бронхит. В итоге чувак потерял 9 кг и с тех пор ни разу не играл за 4 месяца, хотя иногда был в заявке. Еще не слышал, чтоб бронхит убил карьеру футболиста, однако всякое бывает на этом свете.