Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Формула 1
| Оновлено 29 листопада 2025, 17:50
682
0

Пілот Ред Булл пояснив як переміг Ферстаппена: «Потрібно просто зробити це»

Цунода вперше випередив нідерландця у кваліфікації, як напарник

| Оновлено 29 листопада 2025, 17:50
682
0
Пілот Ред Булл пояснив як переміг Ферстаппена: «Потрібно просто зробити це»
Getty Images/Global Images Ukraine

Юкі Цунода вважає, що спокійне проведення вікенду гран-прі Катару стало ключовим фактором у першій поразці Макса Ферстаппена цього сезону.

Уперше у статусі напарника Цунода випередив Ферстаппена у спринт-кваліфікації, зайнявши п’яте місце на стартовій решітці проти шостого у нідерландця.

Це перший випадок, коли напарник обійшов Ферстаппена в кваліфікації з гран-прі Азербайджану 2024 року, коли це вдалося Серхіо Пересу. Ферстаппен готується до складного спринту після власних труднощів, включно з вильотами за межі траси та пошкодженням боліда на початку SQ3.

Для Цуноди, чия майбутня позиція в Ред Булл залишається невизначеною, важливо перенести акуратну роботу вікенду у спринт, щоб допомогти команді посісти третє місце у кубку конструкторів.

«Поки що це був чистий гоночний вікенд, усе пройшло досить гладко, без проблем на практиках і кваліфікації. Добре, що я почувався впевнено в кваліфікації, і що вікенд пройшов без проблем.

Потрібно просто скласти все докупи. Попереду ще три сесії, і зараз це особливо важливо для команди, і особливо для Макса.

Добре, що обидві сторони гаража зосереджені, і ми намагаємося витиснути максимум.

Я задоволений болідом і своєю впевненістю, і, звісно, ще є над чим працювати у спринті, щоб знайти додаткові десяті, але я з нетерпінням чекаю на гонку».

Оцініть матеріал
(4)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.