Неочікуваний поворот у Реалі: атмосфера різко змінилася
Алонсо налагоджує контакт із гравцями
У середу «Реал» переміг «Олімпіакос» у матчі 5-го туру загального етапу Ліги чемпіонів (4:3).
Після матчу почали з'являтися повідомлення, що гравці «Реала» намагаються покращити атмосферу всередині команди.
Раніше повідомлялося, що у Хабі Алонсо та його тренерського штабу виникали труднощі в комунікації з футболістами. Також з’являлася інформація, що Вінісіус Жуніор не поспішає продовжувати контракт через напружені стосунки з наставником.
За даними As, упродовж останніх днів ситуація відчутно змінилася завдяки особистим зустрічам, розмовам та активному спілкуванню в роздягальні «Реала».
Гравці «вершкових» усвідомили, що саме вони несуть головну відповідальність за результати і мають діяти як єдина команда, а також зрозуміли потребу налагодити взаємини з головним тренером. Алонсо, своєю чергою, дійшов висновку, що тісніший контакт із футболістами допоможе зміцнити їхню довіру.
30 листопада команда зіграє в Ла Лізі проти «Жирони».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Захарченко, Осипенко, Редушко, а також Пономаренко не потрапили до заявки на матч Національної ліги
Крістіан Біловар відновився від травми