Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Туреччина
|
6510
4

Український футболіст залишить Трабзонспор під час трансферного вікна

Данило Сікан розчарував тренерський штаб турецького клубу на чолі з Фатіхом Текке

Український футболіст залишить Трабзонспор під час трансферного вікна
Getty Images/Global Images Ukraine.

Форвард турецького «Трабзонспора» Данило Сікан залишить нинішню команду під час зимового трансферного вікна. Про це повідомив Gunebakis.com.

Головний тренер «бордово-синіх» Фатіх Текке незадоволений формою 24-річного футболіста, який на даному етапі програє боротьбу за місце у стартовому складі. З цієї причини турецький клуб розгляне всі пропозиції під час зимового трансферного вікна.

За інформацією джерела, президент «Трабзонспора» Ертугрул Доган та тренерський штаб команди вважає пріоритетним варіант з орендою, проте якщо надійде приваблива фінансова пропозиція щодо повноцінного трансферу – українець може залишити Суперлігу.

Сікан перебрався в чемпіонат Туреччини у січні з донецького «Шахтаря» за шість мільйонів євро. У нинішньому сезоні форвард провів шість матчів, в яких забив один гол і віддав одну результативну передачу. Контракт гравця спливає в червні 2029 року.

Оцініть матеріал
(43)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 4
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
serhiy1
Легеда Шахтаря !
MaximusOne
Там в них форвардом грає двох метровий африканець, з досвідом в АПЛ, без шансів для Сікана.
Galushka_na_maximalkah
Если парень не может заиграть в турецкой супер-лиге, тогда его уровень, мягко говоря, не очень. В такой ситуации у Сикана 2 варианта - либо играть во второ степенных европейских чемпионатах (Польша, Швейцария, Румыния, Чехия и т д), либо вернуться в УПЛ в условное Полесье, МХ1925 или ЛНЗ