Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Чемпіонат світу
|
2397
1

«Ніхто не відбирає». Ексфорвард Шахтаря розкритикував збірну України

Андрей Воробей знайшов недоліки в поєдинку проти Азербайджану

«Ніхто не відбирає». Ексфорвард Шахтаря розкритикував збірну України
Getty Images/Global Images Ukraine

Колишній форвард збірної України та донецького «Шахтаря» Андрей Воробей пройшовся аналізом по переможному поєдинку «синьо-жовтих» проти збірної Азербайджану (2:1).

Ексгравець вказав на прогалини підопічних Сергія Реброва під час матчу в Кракові, які кидалися у вічі.

«Є компонент гри, де ми дуже погано – це відбір м’яча. Для мене залишається загадкою, чому при обороні, використовуючи схему 4-5-1, у своїх зонах гравці не відбирають м’яча. Взагалі ніхто не відбирає м’яч у суперника. Ми просто дивимось футбол, перебуваючи на футбольному полі. Щодо єврокубків така сама історія.

Скажу ще одну річ, коли у другому таймі пішли заміни гравців, втома, загалом зрозуміла, футболісти, які вийшли на заміну, взагалі не підсилили нашу гру. Михайліченко, Бондаренко та Шапаренко просто розчинилися на футбольному полі», – Воробей.

Оцініть матеріал
(18)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

ДЮГАРРІ: «Ренну вдалося знайти такого лоха, як Ліверпуль, за 72 млн євро»
Футбол | 03 лютого 2026, 05:30 7
ДЮГАРРІ: «Ренну вдалося знайти такого лоха, як Ліверпуль, за 72 млн євро»

Колишній нападник збірної Франції прокоментував трансфер Жеремі Жаке

Президент ФІФА закликав повернути збірну росії: «Час це зробити»
Футбол | 03 лютого 2026, 05:55 93
Президент ФІФА закликав повернути збірну росії: «Час це зробити»

Інфантіно дуже хоче бачити повернення росії

Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
MaximusOne
Як нема кому відбирати, в нас же є всім хвалений тут Ярмолюк, який по словам деяких тутешній дописувачів, прям Гатузо АПЛ.