MLS. Переможний матч Смолякова, черговий гол Мюллера
Відбулися два матчі регулярного сезону MLS
У ніч з пʼятого на шосте жовтня відбулися два матчі регулярного сезону MLS. Артем Смоляков допоміг Лос-Анджелесу, а Томас Мюллєр продовжує феєрити.
Лос-Анджелес Артема Смолякова здобув мінімальну перемогу над Атлантою. Українець з’явився на полі на 64-й хвилині та допоміг команді дотиснути гостей. Єдиний гол було забито наприкінці зустрічі – на 86-й хвилині Буанга зорієнтувався у штрафному майданчику і впритул розстріляв ворота.
У матчі Ванкувера та Сан-Хосе знову запалював Томас Мюллєр. Легендарний німець до свого гола додав асист на Берхалтера, чим допоміг своїй команді здобути впевнену перемогу 4:1. Бергхалтер відзначився дублем, ще один гол забив Еллуомі. Мюллєр поки що має неймовірну статистику у Ванкувері – у п’яти матчах він відзначився п’ятьма голами та трьома асистами.
МЛС, шосте жовтня
Лос-Анджелес – Атланта – 1:0
Гол: Буанга, 86
Ванкувер – Сан-Хосе – 4:1
Голи: Еллуомі, 25, Мюллєр, 57, Берхалтер, 74, 90+2 – Леру, 89
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Головний тренер «Шахтаря» U-19 продемонстрував амбіції, але зробив це занадто прямолінійно
Бельгієць хоче підсилення захисту