Мерседес виніс вердикт новачку: «Цього йому забракло для подіуму»
Тото Вольфф відзначив прогрес Кімі Антонеллі на Гран-прі Азербайджану
Новачок Мерседес Кімі Антонеллі здобув четверте місце на Гран-прі Азербайджану, що стало його найкращим результатом із часу подіуму в Канаді.
Італієць стартував четвертим і залишався у провідній групі з п’яти машин, а після зупинки випередив Ліама Лоусона. У підсумку Антонеллі фінішував за 2,561 секунди позаду Карлоса Сайнса, який став третім.
Його напарник Джордж Расселл, який уперше з етапу в Маямі поступився Антонеллі в кваліфікації, стартував п’ятим, але піднявся на друге місце.
Цей результат став особливо цінним після невдачі в Монці, де 19-річний пілот фінішував лише дев’ятим і отримав штрафне очко. Тоді керівник команди Тото Вольфф жорстко розкритикував його виступ.
У Баку ж Вольфф, навпаки, відзначив прогрес Антонеллі:
«Це було дуже хороше повернення після Монци. У нього був непростий відрізок на європейських етапах, тож приїхати сюди й показати впевнене четверте місце, боротися у провідній групі – це хороша основа для подальшого розвитку і можливість провести ще кілька сильних вікендів до кінця сезону».
Керівник Мерседес підкреслив, що у команді завжди відверто обговорюють результати:
«Ми завжди дуже прямо спілкуємось один із одним, тут немає сенсу щось приховувати. У Монці він сам залишився розчарованим, адже пілотування було не таким, як він очікував і хотів бачити від себе», – додав Вольфф.
«Можливо, трохи не вистачило темпу, і саме це стало різницею між подіумом чи четвертим місцем. Але загалом він показав стабільність, і, на мою думку, було дуже важливо здобути цей результат».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Хаас вийшов на новий рівень співпраці з японським автогігантом
Анхель Торрес провів у нинішньому сезоні лише два матчі у складі київського клубу
