Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
WTA
| Оновлено 22 вересня 2025, 15:25
10685
29

Бублик у фіналі WTA 125. Олійникова завоювала найбільший трофей у кар'єрі!

Олександра розгромила Нурію Бранкаччіо у фіналі турніру WTA 125 у Толентіно

| Оновлено 22 вересня 2025, 15:25
10685
Бублик у фіналі WTA 125. Олійникова завоювала найбільший трофей у кар'єрі!
Instagram. Олександра Олійникова

Українська тенісистка Олександра Олійникова (WTA 163) стала чемпіонкою грунтового турніру WTA 125 в Толентіно, Італія.

У фіналі українка розгромила Нурію Бранкаччіо (Італія) за 1 годину і 5 хвилин, повісивши в другому сеті бублик. Олійникова виграла матч за 1 годину та 5 хвилин.

WTA 125 Толентіно. Грунт. Фінал

Нурія Бранкаччіо (Італія) – Олександра Олійникова (Україна) – 2:6, 0:6

Олійникова провела третє очне протистояння проти Бранкаччіо і здобула другу перемогу.

Крім Нурії, Олександра в Толентіно здолала Франческу Урджезі, Дар'ю Семенисту, Тамару Зіданшек і Сільвію Амброзіо. За п'ять матчів Олійникова жодного разу не програла сет і віддала всього 18 геймів!

Олександра виграла найбільший трофей у кар'єрі. Вона стала п'ятою українкою, якій вдалося завоювати титул на змаганнях категорії WTA 125 після Еліни Світоліної, Катерини Байндл, Ангеліни Калініної та Даяни Ястремської.

Шлях Олійникової до трофею в Толентіно:

  • 1/16 фіналу: Олександра Олійникова – Франческа Урджезі [Q] – 6:1, 6:2
  • 1/8 фіналу: Олександра Олійникова – Дар'я Семениста [2] – 6:2, 6:2
  • 1/4 фіналу: Олександра Олійникова – Тамара Зіданшек [8] – 6:2, 6:3
  • 1/2 фіналу: Олександра Олійникова – Сільвия Амброзіо – 6:2, 6:2
  • Фінал: Олександра Олійникова – Нурія Бранкаччіо – 6:2, 6:0
Оцініть матеріал
(109)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 29
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
C.Пеклов
На церемонії  нагородження Сашуля сказала пару слів про Україну ,не забув в кінці під шалені оплески сказати Слава Україні!
Андрій Заліщук
Молодець яка, вітання тобі Сашуня з найпрестижнішим турніром у твоїй кар'єрі, просто космос, по ходу турніру винесла всіх, а хтось казав, що краще Аранча, ніж Нурія, я знав, що в даний момент італійка зручніша, ще раз браво, дай Боже попре і ти будеш в світових топах і на рівних грати на 250-1000, а там і на шоломах пошумиш!!!
Sashamar
Каток! Що ж, тепер вона на рівні Байндл і Калініной в яких челенджері найвище досягнення, але може рухатися далі. І пора вже крім грунту опановувати ще й хард.
Перший Серед Рівних
Молодець. Олександра.
C.Пеклов
Є перемога!Яка ж Сашуля молодець!Просто монстр!"З'їла"суперницю й не помітила!
Falko
Там ще й Медведа знову опустили. Й Александрову, скільки не пручалася.
Що сьогодні за свято? )
Олег Заворотный
Всіх винесла, максимум за матч 5 геймів віддала суперницям. Гарну форму набрала, нажаль сезон скоро закінчується
Falko
Кажу ш, танк ))
5:0 10:0 60:18
Один сет 6:3, 7 - 6:2 і ще по одному 6:1 і 6:0. Тотальна домінація.
Санька, дайош Підсумковий! ))
Жарт, але якби могли дати wild card, дехто там би засмикався ;)
roman75zpr
Первая сотня заждалась Сашу!
naverland
Круто, молодчинка, грунт явно ей подходит. 
Віталій Ткачук
Суперниці такі собі, але й Олександра прогресує. Згадайте де вона була рік тому!
Александр Шевченко
Ай молодца, наша киевляночка. Порадовала тезка земляка своего, проявив наш настоящий киевский характер, а не то что там всякие Свитолины апепы со своими никому не известными харьковскими характерами, которых нет. Пост Александры за 24 июля ... как хорошо она говорит про свой родной и любимый Киев и как ей повезло тут родиться
Muskrat2
А кілька років тому просила милостиню (буквально), добра спортсменка, забув прізвище, купляла їй форму. 
pvd
А Костюк нічого не вигравала в кар'єрі?