Шалені зарплати в ЛНЗ? Каюк жорстко відповів журналісту
Генеральний директор «фіолетових» розвіяв чутки
Деякі українські ЗМІ знову заговорили про фінансові можливості клубів УПЛ, зливши в інформаційний простір відомості про зарплати гравців.
За інформацією джерела, у розташуванні черкаського ЛНЗ є футболісти, які отримують 40 тисяч євро:
«Про фінансування мені важко говорити… Я знаю певні фінансові умови гравців ЛНЗ. Там є люди, які заробляють 40 тисяч євро. Це не жарт! Одну таку людину я точно знаю», – сказав Співаковський.
Редактор Sport.ua, звʼязався з генеральним директором черкаського ЛНЗ Василем Каюком, який повністю заперечив цю інформацію, звернувшись до журналіста:
«Не знаю, звідки пан Співаковський бере ці цифри. Жоден футболіст ЛНЗ не отримує зарплату навіть удвічі меншу від названої ним суми. Такі заяви не відповідають дійсності й лише створюють хибне уявлення про клуб», – заявив Каюк.
У нинішньому сезоні підопічні Віталія Пономарьова посідають 8 сходинку турнірної таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 7 залікових пунктів після 5 зіграних матчів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Союз європейських футбольних асоціацій оштрафував Українську асоціацію футболу
Українця хочуть купити «Бешикташ» та «Фенербахче»