Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
|
2622
2

Легенда Динамо – про Шовковського: «Від любові до ненависті один крок»

Максим Шацьких оцінив гру та результати київського клубу після вильоту до Ліги конференцій

Легенда Динамо – про Шовковського: «Від любові до ненависті один крок»
Getty Images/Global Images Ukraine.

Легендарний екс-гравець київського «Динамо» Максим Шацьких поділився думкою щодо результатів української команди під керівництвом головного тренера Олександра Шовковського:

– Після поразки від «Маккабі» в першому матчі почали говорити про те, що Олександра Шовковського можуть звільнити з посади головного тренера. Як взагалі такі чутки про звільнення впливають на тренера, на його психологію?

– У нас, як правило, від любові до ненависті один крок. Гравці «Динамо» стали чемпіонами у складній ситуації і в складному чемпіонаті. Швидко це все забули, а вилетіли з розіграшу Ліги чемпіонів і програли першу гру Ліги Європи «Маккабі» – і все, відразу тренер поганий. Треба реально дивитися на речі.

Чи може «Динамо» на даний момент конкурувати з тими командами, з якими вони грали в Лізі чемпіонів? Зараз «Маккабі» Тель-Авів показало, що це команда хорошого рівня. Вона виглядала в першій грі досить впевнено.

Друга гра була зовсім іншою. Вже «Динамо» зробило висновки після першої гри, просто трохи не вистачило везіння і майстерності. Моменти були, підходи були, епізоди гольові були.

– Чутки про відставку впливають взагалі на тренера? Чи він їх не помічає?

– Так. Вони впливають і на тренера, і на атмосферу в команді, і на футболістів. Тому що всі футболісти теж читають новини. Психологічно це трохи підтискає. Не можна піддаватися цьому, треба бути сильнішим і робити кожного дня свою справу спокійно та не звертати увагу. Історією також не треба жити.

Треба розуміти рівень команди. І чи може вона на даний момент робити те, що всі хочуть бачити. Не завжди це вдається, на жаль. Можливо, на даному етапі це максимум того, що може демонструвати «Динамо».

Зараз підсилення прибуло, конкуренція буде. Коли в команді немає належної конкуренції, важко футболісту самого себе мотивувати. Я цього не розумію, звичайно. Проте так воно є насправді. Коли тобі дихає у потилицю такий же рівноцінний гравець, тоді вже інше ставлення буде до своєї справи та всього іншого. Без конкуренції важко прогресувати, практично нереально. Психологія, на жаль, у нас так влаштована, – розповів Шацьких.

Оцініть матеріал
(23)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Слот відреагував на конфлікт із Салахом. Що сказав Арне перед матчем ЛЧ?
Футбол | 08 грудня 2025, 21:21 4
Слот відреагував на конфлікт із Салахом. Що сказав Арне перед матчем ЛЧ?

Коуч Ліверпуля на прес-конференції перед грою з Інтером вперше висловився про ситуацію

Турнірна таблиця УПЛ. Кривбас посунув Динамо на 6-ту позицію
Футбол | 08 грудня 2025, 06:23 16
Турнірна таблиця УПЛ. Кривбас посунув Динамо на 6-ту позицію

Полісся не зуміло взяти очки у гостьовому матчі проти Руха

Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
batistuta
З цим узбеком треба бути обережними. Вони з якутами брати.
_ Moore
Подивимось, як він виправдовуватиме СаШо, коли його зять втратить місце в старті (та вже втратив) і буде вимушений шукати новий клуб, і не зможе нічого знайти навіть в УПЛ.