«Нова глава в історії Ф-1». Каділлак, Боттас і Перес – про контракти
Пілоти та команда дали оцінки новим контрактам
У вівторок нова команда Формули-1 Каділлак оголосила пілотський склад на сезон-2026 – контракти підписали 35-річні Валттері Боттас та Серхіо Перес.
«Підписання Боттаса та Переса – це заява про наші наміри. Це не просто підписання контрактів – це нова глава історії американського автоспорту. Валттері та Серхіо знають, що потрібно зробити для досягнення успіху у Формулі-1. Вони знають, як потрібно будувати команду», – сказав голова Каділлака Грем Лоудон.
Перес, який за підсумками минулого сезону залишив Ред Булл, готується до свого 15-го чемпіонату у Формулі-1.
«Каділлак – нова та цікава частина моєї кар'єри. Мені приємно, що мене вибрали як пілота, який повинен допомогти команді розвиватися і досягти того, щоб ми боролися за найвищі місця. Вірю, що ми можемо стати претендентами на чемпіонство», – сказав Перес.
Боттас, який має досвід виступів за Мерседес і здобув у Ф-1 10 перемог, готовий повернутися як основний пілот після невеликої перерви.
«Під час переговорів мені сподобалася амбітність команди. Це не просто ще одна гоночна команда, і мені хочеться допомогти Каділлаку стати важливим учасником Ф-1. Раніше я працював у топ-командах і з топ-пілотами, і можу принести свій досвід сюди», – вважає Боттас.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Бондарев здобув поул-позиції на трасі Яс-Марина
Проблеми для Арсеналу та Баварії, атлетичне дербі Іспанії, південь проти півночі Італії
