Його шукає поліція. Видано ордер на арешт екс-гравця київського Динамо
Бразильський футболіст Клебер потрапив у неприємну ситуацію
Колишній футболіст київського «Динамо» Клебер, який провів більшу частину кар'єри в чемпіонаті Бразилії, має серйозні проблеми з поліцією.
У п'ятницю, 11 липня, було видано ордер на арешт 41-річного бразильця, який протягом тривалого часу відмовлявся платити аліменти. Перший суд з питань сім'ї та спадщини Бразилії встановив, що з липня 2020 по травень 2025 року Клебер не заплатив колишній дружині близько 370 тисяч доларів.
Спроби місцевої преси зв'язатися з гравцем не мали успіху. Адвокат обвинуваченого зізнався, що про рішення суду нічого не чув.
Згідно з ордером, поліція має заарештувати Клебера щонайменше на 60 днів. Він перебуватиме у звичайній в'язниці, але окремо від інших ув'язнених. Щоб уникнути або скоротити тюремне ув'язнення, колишній футболіст повинен якнайшвидше заплатити всю суму аліментів.
Клебер перебрався до київського «Динамо» у січні 2004 року і грав в Україні до 2009 року (один сезон провів в оренді). Форвард зіграв 105 матчів за «біло-синіх», забив 36 голів та віддав 16 результативних передач.
У 2020 році завершив професійну кар'єру футболіста.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Союз європейських футбольних асоціацій оштрафував Українську асоціацію футболу
Головний тренер «Шахтаря» U-19 продемонстрував амбіції, але зробив це занадто прямолінійно
