КЕССЛЕР: «Я вже грала з Даяною. Вона дуже агресивна тенісистка»
Американка має невеликий ігровий досвід на траві
Американська тенісистка Маккартні Кесслер (WTA 42) здобула свою першу перемогу в основній сітці WTA-туру на трав’яному покритті минулого тижня, обігравши британку Франческу Джонс у першому раунді турніру WTA 500 у Лондоні. А вже в неділю, 22 червня, вона побореться за свій перший титул на траві.
Варто зазначити, що до 2024 року 25-річна американка не зіграла жодного офіційного матчу на трав’яних кортах. Торік вона дебютувала на цьому покритті на турнірі WTA 250 в Гертогенбосі (Нідерланди), але не зуміла пробитись до основної сітки через кваліфікацію. Згодом вилетіла в першому раунді на трав’яному турнірі ITF W100 в Ілклі (Велика Британія). І, нарешті, пройшла кваліфікаційний відбір Вімблдону 2024, але в першому раунді основної сітки британського мейджора зазнала нищівної поразки від гречанки Марії Саккарі.
«Думаю, трава досить добре підходить до мого стилю гри – я добре подаю і граю в агресивний теніс.
Я вже грала з Даяною Ястремською кілька разів. Знаю її стиль – вона дуже агресивна тенісистка, чудово почувається на траві, але я рада зіграти ще один фінал», – сказала Кесслер напередодні вирішального матчу в Ноттінгемі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Підопічні Маскерано з двома асистами Лео обіграли суперників 3:1 у фіналі турніру
У Житомирі проблеми зі світлом
