Великі плани Карпат: гравці з Руху, хавбек Шахтаря та 4-5 новачків
Команда незабаром вирушить на збір до Австрії
Як стало відомо Sport.ua, 8 липня футболісти «Карпат» вирушать на закордонний етап підготовки – до Австрії.
Проведення цього збору було під питанням через зволікання львів'ян з бронюванням готелю. Коли ж проблеми з дислокацією були вирішені, то виникла затримка зі спаринг-партнерами. Наразі ще не відомі суперники «Карпат» в контрольних матчах.
За наявною інформацією, у складі спортивної делегації будуть всі легіонери, які виступали за львів'ян минулого сезону. Вперше з'являться в розташуванні «Карпат» Марко Сапуга, який вже підписав контракт з «зелено-білими» і відновився після серйозної травми, а також його колишній одноклубник по «Руху» Ярослав Карабін, який перебуватиме на перегляді.
Львів'яни дуже зацікавлені в продовженні співпраці з орендованим у «Шахтаря» Олегом Очеретьком. В цілому «Карпати» планують в міжсезоння підсилитися 4-5 новачками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Головний тренер «Шахтаря» U-19 продемонстрував амбіції, але зробив це занадто прямолінійно
Олександр Шуфрич вступив до лав сил оборони України