Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Чемпіонат світу
| Оновлено 15 травня 2025, 15:25
445
0

Гравець збірної Норвегії: «Було весело грати проти США»

Автор хет-трику Стіан Сольберг очолив список голеадорів серед усіх захисників на ЧС-2025

| Оновлено 15 травня 2025, 15:25
445
0
Гравець збірної Норвегії: «Було весело грати проти США»
IIHF. Стіан Сольберг

Оборонець Стіан Сольберг став лише третім 19-річним норвезьким захисником, який забив три або більше голів за кар'єру в окремій грі. Проспект енхаелівського «Анахайма» приєднався до Пера Фогта, котрий мав п'ять голів у 1949 та 1950 роках, та Маттіаса Норстеба, у якого в активі три шайби у 2015 році.

Напередодні Норвегія здійснила феєричний камбек у зустрічі проти США, відігравшись з 1:5 і поступившись американцям лише в овертаймі – 5:6. Одним із героїв драматичного матчу став автор хет-трику норвежець Стіан Сольберг, який тепер лідирує серед усіх захисників за кількістю голів на ЧС-2025 (чотири у чотирьох іграх).

«Було весело грати проти американців, – сказав після матчу Сольберг. – У порівнянні з Норвегією, США – чудова хокейна команда, але нам просто потрібно було вперто боротися. Ми ніколи не здавались і нам трохи пощастило. Думаю, що кожен норвежець сьогодні цілком задоволений нічиєю зі США».

Зазначимо, що Сольберг має найвищий вибір драфту НХЛ серед норвезьких захисників (23-е місце в першому раунді-2024).

Оцініть матеріал
(7)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.