Брайан РІМЕР: «Я трохи незадоволений, що ми не забили другий гол»
Головний тренер збірної Данії прокоментував перемогу над Португалією

Головний тренер збірної Данії Брайан Рімер прокоментував перемогу над національною командою Португалії (1:0) у першому чвертьфінальному матчі плей-оф Ліги націй:
«Перш за все, це була неймовірна атмосфера, яка сьогодні знову панувала тут, у «Партені». Ви повинні пам'ятати, що це великий подарунок – мати такий стадіон і таких людей, які тебе підтримують. Це нам дуже допомагає!
Ми вийшли з чудовим настроєм. Ми хотіли показати хоробрість та енергію, і я думаю, що ми вийшли на поле з цим. План був виконаний гравцями досконало.
Я трохи незадоволений, що ми не забили другий гол. Тому що я думаю, що сьогодні ми його заслужили. І ви знаєте, що в таких іграх потрібно використовувати шанси. Тому я хотів би ще один гол».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Українська спортсменка взяла висоту 1.95 м на змаганнях у Китаї


Нове відео на каналі Вуса Усика


