Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 20 лютого 2025, 15:59
2318
0

У Шахтарі визначили п'ять гравців, які будуть виконувати обов'язки капітана

Микола Матвієнко розповів про рішення тренера донецького клубу

| Оновлено 20 лютого 2025, 15:59
2318
0
У Шахтарі визначили п'ять гравців, які будуть виконувати обов'язки капітана
Getty Images/Global Images Ukraine. Микола Матвієнко

Захисник донецького «Шахтаря» Микола Матвієнко поділився думкою щодо роботи на зборах, призначенні капітанів команди та відновленні чемпіонату:

– Аналізуючи майже півтора місяці роботи на зборах, наскільки, на твою думку, команда готова до другої частини сезону та які підсумки можна підбити після такої плідної роботи?

– Провели дуже потужний тренувальний табір. Готові чи не готові – покажуть наші матчі в чемпіонаті.

– Що стосовно підсумків роботи?

– Все добре. Провели декілька ігор на доволі солідному рівні. Настрій непоганий, але вже хочеться повернутися до України.

– Після того, як Тарас Степаненко залишив «Шахтар», ти офіційно став капітаном команди. Які функції береш на себе у цій ролі?

– У нас є така, так би мовити, коаліція з п'яти капітанів, тому я не один, мені допомагають хлопці. В принципі, ми всі виконуємо одну і ту ж справу, допомагаємо команді.

Тренер і директор покликали нас і сказали, що я, Бондар, Судаков, Марлон та Педріньо виконують обов'язки капітанів. Коли когось немає на полі, інший заміняє. Тому ось ця п'ятірка допомагає тренеру і команді.

– Який матч другої частини сезону чекаєте найбільше?

– Всі матчі. І в усіх потрібно перемагати.

– На чому треба сконцентруватися у другій частині сезону з перших хвилин?

– Сконцентруватися на собі, тому що в нас іноді є таке, коли ми дивимося на суперників і рахуємо якісь бали, але забуваємо, що нам теж потрібно перемогти. Якщо ми виграємо всі свої ігри, то я думаю, у нас... Все залежить від нас просто, – розповів Матвієнко.

Оцініть матеріал
(26)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.