Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

«Я просто хочу перемагати всіх». Гравець ZywOo після тріумфу у Катовіце

Французький снайпер зрівнявся з s1mple за кількістю MVP-нагород

«Я просто хочу перемагати всіх». Гравець ZywOo після тріумфу у Катовіце
HLTV. Матьє «ZywOo» Ербо

Французький клуб Vitality впевнено переміг spirit у гранд-фіналі IEM Katowice 2025, здобувши трофей, якого їм не вистачало в колекції.

Більше новин кіберспорту читайте у Telegram-каналі Кіберспорт на Sport.ua

Матьє «ZywOo» Ербо став MVP турніру за версією HLTV, зрівнявшись із рекордом Олександра «s1mple» Костилєва за кількістю індивідуальних нагород – 21 MVP-медаль загалом, а також 14 MVP-медалей на великих турнірах.

В інтерв’ю HLTV французький снайпер поділився емоціями після перемоги та оцінив гру новачка команди – Робіна "ropz" Кула.

«Неможливо очікувати від ropz чогось іншого – він може включатися у будь-який момент плей-оф або групового етапу. Ви бачили, як він знищив нас на мейджорі в Шанхаї, і тепер, нарешті, ми маємо цього гравця у своєму складі.»

ZywOo наголосив, що Vitality не збираються зупинятися та вже націлені на Intel Grand Slam – їм залишилося виграти ще два турніри для здобуття цього титулу.

«Я не зупинюся. Я хочу виграти ще більше Katowice, ще більше Cologne, ще більше мейджорів. Вогонь все ще горить, я просто хочу йти вперед і перемагати всіх.»

Француз також розповів, як команді вдалося нейтралізувати Данила «donk» Кришковця, якого багато хто називає найперспективнішим гравцем світу.

«Якщо дати йому простір і дозволити грати 1v1 – він знищить вас, бо зараз він один із найкращих. Але якщо діяти командно, грати на трейдах і не давати йому можливості розкритися, він не зможе показати свою найкращу гру. Це і була наша тактика.»

Окрім командного успіху, ZywOo досяг ще одного історичного результату – він зрівнявся з s1mple за кількістю MVP-медалей (21 загалом) та за кількістю MVP на великих турнірах (14).

«Я не знав про це, поки ви не сказали, але це просто неймовірне відчуття – бути на одному рівні із s1mple. Тепер мені треба зосередитися на наступному турнірі, щоб побити цей рекорд.»

Таким чином, Vitality не тільки завоювали перший титул IEM Katowice в історії клубу, але й зробили серйозну заявку на Intel Grand Slam.

Оцініть матеріал
(2)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Розклад четвертого туру Budapest Major з CS2. NAVI за крок до плей-оф
Кіберспорт | 06 грудня 2025, 10:48 0
Розклад четвертого туру Budapest Major з CS2. NAVI за крок до плей-оф

Сьогодні визначаться чергові вибулі та три наступні учасники плей-оф

Відомий тренер прибув в Динамо, але не вразив своєю промовою Суркіса
Футбол | 06 грудня 2025, 08:33 12
Відомий тренер прибув в Динамо, але не вразив своєю промовою Суркіса

Беттоні пробув тиждень на базі киян

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.