Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Україна. Прем'єр Ліга
|
9447
0

Хацкевич розповів, що буде з Динамо після втрати Бущана

Колишній наставник «синьо-білих» вважає, що ця втрата не буде катастрофічною

Хацкевич розповів, що буде з Динамо після втрати Бущана
ФК Динамо. Олександр Хацкевич

Колишній головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич відреагував на можливий перехід голкіпера Георгія Бущана в «Аль-Шабаб».

«Добре знаю, як працюють в Динамо з воротарями, тому з впевненістю можу сказати, що втрата Бущана не буде катастрофічною. Принаймні, я так вважаю. Жорі 30 років, йому вже давно час спробувати щось нове у кар’єрі, новий міжнародний досвід. Щиро бажаю йому, щоб у нього все склалося.

Щодо Руслана (Нещерета), то я знаю його дуже давно. Ще з того часу, як тренував Динамо і працював з ним на передсезонному зборі в іспанській Марбельї. Нещерету давно пора грати, а не бути постійно другим. Він талановитий, кваліфікований – і от настав його час показувати нарешті свою майстерність», – сказав Хацкевич.

Раніше стала відома зарплата Бущана в новому клубі.

Оцініть матеріал
★★★★★
★★★★★
★★★★★
(108)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.