Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Australian Open
|
4090
0

Новак Джокович – Карлос Алькарас. Прогноз і анонс на матч Australian Open

Поєдинок 1/4 фіналу мейджору відбудеться 21 січня, орієнтовний час початку – 11:30

Новак Джокович – Карлос Алькарас. Прогноз і анонс на матч Australian Open
Колаж Sport.ua

21 січня на Australian Open відбудеться битва, гідна фіналу: Новак Джокович (7) – Карлос Алькарас (3). Початок матчу заплановано на 11:30 за київським часом.

Sport.ua проведе відеотрансляцію поєдинку.

Новак Джокович

Сербська легенда світового тенісу відмовляється старіти, йому 37 років, він є рекордсменом за кількістю виграних шоломів, цілих 24, а йому хочеться ще. Є відчуття, що бажання Ноле вже не збігаються з можливостями, проте тіло вже не так відновлюється, можна пригадати, як йому давали інгалятор і пігулки в останньому матчі проти Легечки, або як Новак минулого року буквально «розвалювався» на Roland Garros, бо заважали травми, і складно було витримувати фізично.

Australian Open можна вважати улюбленим турніром Джоковича, він його вигравав десять разів, це частіше, ніж інші мейджори. До чвертьфіналу нинішнього австралійського шолома серб дійшов «на досвіді», суперники були середньої руки, за весь час він віддав два сети. У чотирьох партіях були обіграні американець Басаваредді і португалець Фарія, щоб обіграти чехів, Махача і Легечку, вистачило по три сети.

На корті Новак проводив не більше 3 годин, а за чотири матчі відіграв 11 годин. Можливо, серб сам розуміє, що встигнути за новим поколінням йому вже не вдається, а виїхати на досвіді й техніці складно, адже і в цих компонентах із молодими хлопцями все гаразд. Непогано у Джоковича йдуть справи з подачею, яку не можна назвати забійною, але він уже подав 55 ейсів за чотири матчі, його перша подача в останніх матчах у середньому летить зі швидкістю 188 км/год. «Ноле» небезпечний на прийомі, коли суперник подає другу подачу, він виграє близько 60% розіграшів.

Getty Images/Global Images Ukraine. Новак Джокович

Карлос Алькарас

Іспанському тенісистові лише 21 рік, хоча його вже зараз можна назвати гідним спадкоємцем свого земляка Рафи Надаля. У своєму віці Алькарас уже чотириразовий переможець турнірів великого шолома та екс-перша ракетка світу, до речі, тільки Australian Open із чотирьох мейджорів він не вигравав.

На цьому турнірі іспанець менше, ніж за 8 годин на корті, виграв чотири матчі, так, з Дрейпером було тільки два сети, після чого суперник знявся, але й інших він проходив швидко. У першому колі був пройдений казах Шевченко в трьох партіях, такий самий рахунок 3:0 був і проти японця Нісіоки, єдиний сет Алькарас віддав португальцю Боргешу, хоча матч загалом не був складним.

Спортсмен на цьому турнірі добре грає на першій подачі, виграючи в середньому понад 80% розіграшів, та й на другій подачі він тільки проти Дрейпера вигравав менше 50% м'ячів. Головними козирями Алькараса можна вважати швидкість, витривалість, техніку.

Getty Images/Global Images Ukraine. Карлос Алькарас

Особисті зустрічі

Спортсмени грали між собою сім разів, наразі рахунок 4:3 на користь Джоковича. Тенісисти вперше зіграють між собою на такій ранній стадії, раніше вони перетиналися щонайменше в півфіналі. Варті уваги обидві очні зустрічі минулого сезону, спочатку Алькарас упевнено виграв у фіналі Вімблдону, а потім серб виграв «матч за мрію» у фіналі Олімпійських ігор у Парижі – 7:6, 7:6.

Прогноз на матч Новак Джокович – Карлос Алькарас

Цей матч дивитимуться всі справжні фанати тенісу, адже така битва поколінь може і не повторитися. Молодий іспанець тут фаворит, на нього можна поставити з коефіцієнтом приблизно 1,5, на успіх Джоковича дають 2,7. Очікую складної та рівної боротьби на старті зустрічі, а потім перевага Алькараса наростатиме. Є ймовірність, що Ноле і зовсім не дограє матч, чого точно б не хотілося. В ідеалі, краще взяти чисту перемогу іспанця, любителі гострих відчуттів можуть взяти невелику фору.

Прогноз Sport.ua
Новак Джокович
21.01.2025 -
11:30
Карлос Алькарас
Перемога Алькараса 1.54
Оцініть матеріал
(20)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Динамо оформило підписання українського воротаря
Футбол | 08 грудня 2025, 07:40 2
Динамо оформило підписання українського воротаря

Андрій Черник продовжить кар'єру в київському клубі

Костюк розповів, які футболісти йому не потрібні в Динамо
Футбол | 08 грудня 2025, 04:42 0
Костюк розповів, які футболісти йому не потрібні в Динамо

Тренеру не потрібні гравці, які замикаються в собі й не показують себе на футбольному полі

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.