Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Молодіжні турніри
| Оновлено 15 сiчня 2025, 04:26
237
0

Наталія ІГНАТОВИЧ: «Будемо відверті – нам дісталися сильні опонентки»

Тренер збірної України U-19 серед жінок про жеребкування на Євро-2025

| Оновлено 15 сiчня 2025, 04:26
237
0
Наталія ІГНАТОВИЧ: «Будемо відверті – нам дісталися сильні опонентки»
УАФ. Наталія Ігнатович

Наталія Ігнатович, тренер жіночої збірної України U-19, поділилась думками щодо жеребкування другого раунду відбору Євро-2025.

«За попередньою інформацією, мінітурнір у нашій групі на початку квітня прийматиме Англія. Будемо відверті – нам дісталися сильні опонентки. Проте ми не збираємося бути туристками, налаштовуватимемося максимально на кожний поєдинок і, сподіваюся, не повернемося додому з порожніми руками.

Оскільки грати доведеться на початку квітня, то важливо провести один збір, адже в моїх підопічних буде незначна ігрова практика, бо друга частина сезону в Україні розпочинається в середині березня.

Хто фаворит? Звичайно, Англія. Ми зі свого боку також спробуємо продемонструвати свої найкращі якості, щоб не понизитися в класі. Суперництво із представниками різних футбольних шкіл обов’язково стане нашим гравчиням у пригоді, а накопичений досвід допоможе їм прогресувати», – сказала Ігнатович.

Оцініть матеріал
★★★★★
★★★★★
★★★★★
(2)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.