Парижани очолили турнірну таблицю Ліги 1

536
1

27 жовтня відбувся центральний поєдинок 9-го туру Ліги 1 між «Марселем» та «ПСЖ».

Зі стартових секунд французького Ле Класіко парижани стали володіти ініціативою, створюючи моменти. Господарі трималися, проте ненадовго їх вистачило. На 7-й хвилині рахунок у матчі відкрив Жоау Невеш, який опинився у потрібному місці на добиванні. Далі ситуація для господарів лише погіршилася. Червону картку за удар прямою ногою отримав гравець «Марселя» Амін Харіт.

Другий м'яч залетів у ворота олімпійців на 29-й хвилині зустрічі. У непримітній ситуації захисник Леонардо Балерді зрізав круглого у свої ворота. Нокаутували суперників парижани за п'ять хвилин до кінця першого тайму. Усман Дембеле зробив простріл на дальню стійку, а Бредлі Барколя замикнув передачу – 3:0 на табло.

Після перерви «ПСЖ» продовжив домінувати на футбольному полі, тільки реалізувати моменти не виходило. У підсумку друга половина зустрічі виявилася безгольовою.

Столичний клуб за допомогою перемоги піднявся на першу сходинку ліги (23 очки). «Марсель» залишився на третій позиції (17 балів).