Хет-трик Рафіньї, голи Левандовськи та Кейна. Барселона розгромила Баварію

Каталонська команда помстилася за 2:8

6664
14

В третьому турі основного раунду зустрічалися команди, які в двох попередніх матчах набрали по три очки. Крім того, протистояння «Барселони» та «Баварії» було цікаве персонами Левандовськи та Фліка, які в свій час залишили помітний слід в історії німецької команди, а зараз захищають кольори каталонців. Також всі пам'ятають ковідний чвертьфінал Ліги чемпіонів 2020 року, в якому «Баварія» знищила «Барселону» з рахунком 8:2, а очолював німецьку команду якраз Гансі Флік.

Проте у звітному матчі каталонцям вдалося взяти реванш за ту поразку. Звісно, виграти 8:2 «блаугранас» не зуміли, але рахунок 4:1 теж є непоганим. Вже на першій хвилині Рафінья реалізував вихід сам на сам. І нехай майже відразу Кейн забив два голи, з яких зарахували тільки другий, проте до кінця тайму рахунок був вже 3:1 – спершу Левандовськи забив колишній команді (Роберт не став святкувати гол), а потім Рафінья після контратаки оформив дубль.

В другому таймі бразилець забив і втретє при черговій поганій грі центральних захисників «Баварії». Німецька команда більше володіла м'ячем впродовж гри, але витиснути щось суттєве з цього не змогла.

6 листопада в четвертому турі команди гратимуть проти «Црвени Звезди» та «Бенфіки» відповідно.