23 жовтня о 23:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

23 жовтня о 23:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Педрі, ямал та Левандовськи з поля, замість них Гаві, Фаті та Віктор Пау.

23 жовтня о 23:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Момент!

Левандовськи міг забивати п'ятий, але з метра не зумів замкнути скидку партнера!

23 жовтня о 23:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

В штрафному Баваріх було гаряче,але кілька ударів навіть не долетіли до Пеньї через блокування захисниками.

23 жовтня о 23:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Ямал вирішив пробити здалеку низом, вийшло дуже неточно.

77’

Сане на правому куті штрафного затягнув з ударом і так і не пробив.

23 жовтня о 23:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Герой матчу Рафінья йде з поля, замість Ольмо.

23 жовтня о 23:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Барселона нарешті прибрала м'яч до своїх ніг, проте ненадовго.

23 жовтня о 23:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Барселона не може зачепитися за м'яч. І разом з тим розгромно перемагає. Ось так.

23 жовтня о 23:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Заміна в Барселони.

Френкі де Йонг замість Лопеса.

23 жовтня о 23:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Заміни в Баварії.

Мусіала, Сане, Коман, Горецка вийшли на поле. Замінили відповідно Мюллера, Гнабрі, Олісе та Палінью.

23 жовтня о 23:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Небезпечно!

В ході атаки Гнабрі отримав пас на самоті в штрафному Барселони, але загаявся з ударом.

23 жовтня о 23:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

ГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Після закидання з центру Рафінья прийняв на груди пас, втік від центрбеків і з лінії штрафного точно пробив зліва у дальній нижній кут, оформивши хет-трик.

23 жовтня о 23:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

Гнабрі прострілював зліва, але заліз в офсайд.

23 жовтня о 23:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
50’

Момент!

Олісе змістився справа в центр, удар заблокували, Кейн пробував бити, теж заблокували і третім темпом Палінья пробив поруч з лівою дев'яткою!

23 жовтня о 23:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Кунде руками штовхнув в груди Девіса і зупинив атаку Баварії фолом.

23 жовтня о 23:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

23 жовтня о 22:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

23 жовтня о 22:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

ГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Після стрімкої контратаки Рафінья виконав дальній удар і не прогадав - м'яч влетів у кут воріт Баварії, а бразилець оформив дубль!

23 жовтня о 22:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Гості з м'ячем, але каталонці високо їх пресингують

23 жовтня о 22:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

Ніби і був фол на Кім Мен Чже, але арбітр зарахував гол Левандовськи - форвард скористався пасом Ферміна і забив у порожні ворота!

23 жовтня о 22:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Небезпечно!

Геррейру вже збирався бити з меж воротарського і в останній момент Іньїго Марьінес вибив.

23 жовтня о 22:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

Тепер Левандовськи в атаці тримав за футболку Кімміха.

23 жовтня о 22:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Лопес в атаці потягнув за футболку Гнабрі.

23 жовтня о 22:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

Кімміх заплів ноги Ферміну Лопесу.

23 жовтня о 22:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Кейн відібрав м'яча біля чужого штрафного, вбіг у штрафний, але пасувати не було кому.

23 жовтня о 22:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Момент!

Після розмашистої атаки Левандовськи вивели на удар з півкола і той пробив поруч з лівою штангою!

23 жовтня о 22:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

Команди грають без захисту і на атаку відповідають контратакою.

23 жовтня о 22:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18’

ГГГГГГГГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

Тепер ніякого офсайду не було. Кейн замкнув простріл Гнабрі і зрівняв рахунок - 1:1!

23 жовтня о 22:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Після чергового навісу справа Кейн пробив головою, але удар відбувся чисто формально для галочки, жодної небезпеки.

23 жовтня о 22:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Гнабрі в офсайді.

12’

Показали офсайд, в офсайд потрапили кілька сантиметрів коліна та кінчиків пальців Кейна. Цікаво.

23 жовтня о 22:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

МОМЕНТ!

Мюллер виконав подачу і Кейн головою зрівняв рахунок! Але арбітр послухав відеоасистента і відмінив гол через офсайд.

23 жовтня о 22:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
10’

Голікпер Барселони далеко виходить і не дає Кейну дістатися до м'яча першим.

23 жовтня о 22:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

М'яч у ногах Баварії, впевнено котролюють німці м'яч, а в Барселони пілся забитого нічого не виходить зробити.

23 жовтня о 22:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Звісно, Баварія забрала м'яч під контроль і хоче відігратися, але господарі грають поки дуже організовано.

23 жовтня о 22:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
1’

ГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!

Оце так початок! Рафінья на першій хвилині вибіг на побачення з Ноєром і виграв дуель, відкривши рахунок!

23 жовтня о 22:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

23 жовтня о 21:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В середу, 23 жовтня, відбудеться поєдинок 3 туру основного раунду Ліги чемпіонів, в якому гратимуть каталонська «Барселона» та мюнхенська «Баварія». Гра пройде в Барселоні (Іспанія) на полі стадіону «Камп Ноу», початок – о 22:00 за Києвом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

Донецький «Шахтар» вкотре виступив на євроарені невдало, тому можемо тепер перемкнутися на топові матчі Ліги чемпіонів, одним з яких стане протистояння в Барселоні.

Каталонці стартували в ЛЧ з поразки від «Монако» та перемоги над «Янг Бойз». «Баварія» ж теж набрала тільки три очки, спершу знищивши загребське «Динамо», а потім поступившись «Астон Віллі». Цікавим протистояння буде в контексті персон форварда Роберта Левандовськи та тренера Гансі Фліка, які раніше небезуспішно приводили «Баварію» до тріумфів в Німеччині та Європі, а нині захищають кольори «Барселони».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Барселона» – «Баварія».