Тренер Роми оцінив матч з Інтером, в якому Довбик не забив

Іван Юріч – про поєдинок 8-го туру Серії А

309
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Іван Юріч

Головний тренер римської «Роми» Іван Юріч поділився емоціями від центрального матчу 8-го туру чемпіонату Італії, в якому його підопічні зазнали поразки від «Інтера» з рахунком 0:1.

Український нападник «вовків» Артем Довбик, як відомо, відіграв усі 90 хвилин зустрічі без результативних дій, як і вся римська команда.

«Ми почали трохи несміливо. Мені не сподобалися перші 15 хвилин, після чого ми діяли дуже і дуже добре аж до пропущеного гола. Гол насправді був випадковістю, а в таких матчах за нього доводиться дорого платити.

Утім, незважаючи на рахунок, часом ми грали дуже добре, створюючи хороші можливості. Однак ми їх не використали, а також припустилися занадто багато технічних помилок і пропустили гол. Усе це прикро, тому що команда провела чудовий матч.

Нам обов'язково потрібно підвищувати якість у заключній фазі атак і бути ще більш небезпечними. Але ми дійсно обмежували «Інтер» практично в усьому і провели дуже серйозний матч», – заявив Юріч.

Раніше повідомлялося, що стала відома оцінка Довбика за матч «Роми» з «Інтером».

(4)

12 годин до Лондона. Що роблять гравці Шахтаря під час поїздки автобусом?
Футбол | 20 жовтня 2024, 20:59 5

Гірники мають в активі 1 очко після двох турів Ліги чемпіонів

З ким зіграють Мессі та Кривцов? Визначено всіх учасників плей-оф MLS 2024
Футбол | 20 жовтня 2024, 09:15 1

У ніч на 20 жовтня завершилися матчі останнього туру регулярного сезону заокеанської ліги