|
582
5

Все погано. Стала відома оцінка Довбика за програний матч Роми від Інтера

Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь міланського клубу, Артем відіграв усі 90 хвилин

Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик

20 жовтня відбувається матч 8-го туру Серії А 2024/25 між командами Рома та Інтер.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Колективи зіграли на стадіоні Олімпіко у Римі. Гра завершилися з рахунком 1:0 на користь міланського клубу.

Український форвард вовків Артем Довбик вийшов на поле у ​​стартовому складі та відіграв усі 90 хвилин.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив українцеві оцінку в 5.9 балів. Такий показник Артема є другим найгіршим серед усіх гравців, які взяли участь у цьому матчі.

Найкращим гравцем поєдинку було визнано автора єдиного гола у зустрічі Лаутаро Мартінеса (7.8).

Оцінки WhoScored за матч Рома – Інтер (0:1)