0

Тоттенхем – Вест Хем – 4:1. Нокаути від Кудуса. Відео голів та огляд

Шпори здобули впевнену перемогу

19-го жовтня у 8-му турі Англійської Прем'єр-ліги зустрічалися «Тоттенхем» та «Вест Хем».

Гості зусиллями Мохаммеда Кудуса вийшли вперед на 18-й хвилині. Але далі на полі домінувала одна команда. Гравці «Тоттенхема» ще в першому таймі зрівняли рахунок – автор голу Деян Кулусевскі. У другому таймі «шпори» довели свою перевагу. На 52-й хвилині Ів Біссума вивів господарів вперед. Через три хвилини Альфонс Ареола («Вест Хем») зрізав м'яч у власні ворота, а на 60-й хвилині Сон Хин Мін встановив остаточний результат – 4:1.

Далі команди догравали матч. На 86-й хвилині Мохаммед Кудус забув, що він футболіст, і кинувся з кулаками на гравців «Тоттенхема». У підсумку двоє футболістів опинилися на газоні, а Кудус отримав пряму червону картку.