| Оновлено 19 жовтня 2024, 01:39
298
0

Супертрилер у Ла Лізі. Автору голу на 90+7-й показали дві жовті за секунду

Вальядолід переграв Алавес на виїзді з рахунком 3:2 у 10-му турі чемпіонату Іспанії

298
0

18 жовтня відбувся матч 10-го туру Ла Ліги 2024/25 між командами Алавес та Вальядолід.

Поєдинок пройшов на стадіоні Мендісорротца. Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь гостей.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

На 90+7-й хвилині форвард господарів Кіке Гарсія забив другий м'яч для свого колективу та подарував надію на нічию.

Через 2 хвилини Алавес подавав кутовий і Гарсія штовхнув суперника. Це зафіксував арбітр і зупинив гру, призначивши штрафний для Вальядоліда. Кіке таке рішення не сподобалося і він пішов розбиратися із суддею, за що отримав жовту. Але буквально одразу ж отримав і другий гірчичник, мабуть, за нецензурні слова у бік рефері.

Після 10 зіграних турів Алавес посідає 14-те місце у таблиці чемпіонату Іспанії з 10 очками. Вальядолід має 8 пунктів і 18-ту позицію.