Завершився перенесений матч третього туру Прімери

99
0
Twitter (Illes Balears Palma Futsal)

Впевненою домашньою перемогою балеарської «Пальми» над валенсійською «Пеньісколою» завершився сьогоднішній перенесений матч третього туру іспанської Прімери 2024/25.

Розпочали чинні переможці Ліги чемпіонів важко, але вже до середини першого тайму відкрили рахунок – воротар гостей Гус Перес невдало відбив м'яч після штрафного і Марселу зміг добити. А незабаром добрий і точний удар здалеку вийшов у Негінью. За рахунку 2:0 на користь «Пальми» команди пішли на перерву.

У другому таймі господарі намацали свою гру, заграли впевненіше, розкутіше та швидко забили третій гол: Бруну Гоміс скористався помилкою Гуса. А в середині тайму трапилася ефектна перестрілка: Франсіско Паніагуа відіграв один гол, але одразу чергова помилка Гуса – і Гоміс робить дубль. Через хвилину Еліас Бельтран влучним ударом завершив ефектну комбінацію «Пеньїсколи» і гра трохи заспокоїлася.

Тренер гостей Санті Вальядарес вирішив ризикнути та на останні п'ять хвилин випустив Лусіано Гауну п'ятим польовим гравцем. «Пеньіскола» здобула шанс скоротити відставання до мінімального, але Карлес Саладіє не реалізував 10-метровий дабл-пенальті – пробив далеко вбік від воріт. А «Пальма» поставила в цьому матчі крапку – за дві хвилини до фінальної сирени Негінью забив у порожні ворота. І навіть після цього господарі могли забити у порожні ворота ще двічі, але їхні удари були неточними – зрештою «Пальма» виграла з рахунком 5:2.

Приклад Іспанії 2024/25, тур 3

16 жовтня

Пальма (Пальма-де-Майорка) – Пеньіскола – 5:2 (2:0)
Голи: Марселу, 9, Негінью, 15, Гоміс, 21, Гоміс, 29, Негінью, 38 – Паніагуа, 28, Бельтран 30.

Пальма: Баррон – Марселу – Фабінью, Рівільос – Гоміс
З лави: Пікерас, Машаду, Пенья, Майя, Негінью, Тієррі.

Пеньіскола: Гус – Пласа – Саладіє, Бельтран – Санчо.
З лави: Ернандес, Роша, Морено, Гауна, Паніагуа, Перес, Хуанкі.

Попередження: Пікерас, Негінью, Пенья – Морено.