Камерунський новачок Вереса дебютував за першу команду
Щоправда, зробив це поки у товариському матчі
![Камерунський новачок Вереса дебютував за першу команду](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/149/orig_709918.jpg)
20-річний камерунський вінгер Самуель Нонго дебютував за рівненський «Верес» у товариській грі проти житомирського «Полісся». Ця гра відбулася 13 жовтня в Житомирі і закінчилася з рахунком 0:0.
Нонго, який нещодавно підписав контракт з «Вересом», провів на полі увесь другий тайм.
У Рівному на камерунського легіонера покладають великі надії. До «Вереса» півзахисник належав турецькому «Адана Демірспор», але за основну команду зіграв лише 3 матчі.
Минулий сезон Нонго провів в оренді в хорватському «Славені». Там він 17 разів виходив на футбольне поле та забив один гол.
За даними аналітичного порталу Transfermarkt, «Верес» придбав Самуеля за 100 тисяч євро.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Бенфіка – Монако. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/97/middle_739467.jpg)
![Бенфіка – Монако. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/97/small_739467.jpg)
Поєдинок відбудеться 18 лютого о 22:00 за Києвом
![Лідер Реала Вінісіус Жуніор купив футбольний клуб](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/96/middle_739377.jpg)
![Лідер Реала Вінісіус Жуніор купив футбольний клуб](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/96/small_739377.jpg)
Вінісіус став власником контрольного пакета акцій клубу «Алверка»
![ФОТО. Ястремська з сестрою відвідала вечірку гравців у Дубаї](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/97/slider_739470.jpg)
![Мейвезер назвав єдиного сучасного боксера, який кращий за Усика](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/96/slider_739234.jpg)
![Ексзірка Динамо отримав повістку та пішов в армію. Вчора він грав матч](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/96/slider_739375.jpg)