ВІДЕО. Український футболіст Барселони забив приголомшливий гол

5
X. Артем Рибак

Український топ-талант Артем Рибак потрапив до команди тижня Ла Масії.

Цей рейтинг складає X-аккаунт «La Masia Polska» – українця поставили на позицію лівого інтеріора (або лівого центрального півзахисника).

Артем грає за команду «Кадет Б» – це команда вікової категорії U-14 і минулими вихідними його команда обіграла суперника з рахунком 2:1, один гол в активі Рибака.

Український півзахисник є досить перспективним футболістом і високо котирується серед талантів «Барселони».

Також Артем уже викликався до збірної України U-16, де він зіграв у матчах проти Англії (0:3, провів 62 хвилини), Франції (0:8, 27 хвилин) та Ізраїлю (1:2, 80).

Ми продовжимо стежити за успіхами нашого співвітчизника, а поки пропонуємо оцінити його останній гол у складі «блаугранас»: