Нічия ван Леувена. Лівий Берег і Металіст 1925 розійшлися миром у спарингу

Українські клуби провели товариський матч під час паузи на ігри збірних

151
0
ФК Металіст 1925

Контрольна зустріч у Києві між командами Лівий Берег та Металіст 1925 завершилася бойовим паритетом (2:2).

Команди провели два тайми по 35 хвилин. Гості двічі виходили вперед, а гості кожного разу зрівнювали рахунок.

Для гостей у першому таймі забивали Владислав Калітвінцев та Олексій Сидоров (з пенальті)

У господарів до перерви відзначився Руслан Непейпієв, а в другому таймі – Іван Когут.

Товариський матч

13 жовтня 2024 року. УТЦ Лівий Берег

13:00. Лівий Берег Київ – Металіст 1925 Харків – 2:2 (1:1)

Голи: Непейпієв, 26, І.Когут, 54 – Калітвінцев, 14, Сидоров, 44 (пен)

Металіст 1925: Мозіль, Пасіч, Червак, Обінайя, Снурніцин, Литвиненко, Калітвінцев, Борячук, Стень, Овусу, Сидоров.

На заміну виходили: Потімков, Кравець, Імереков, Ткаченко, Арі Моура, Юрченко, Смітюх, Панченко, Мафвента, Чурко, Бугай.

Головний тренер – Патрік ван Леувен.

Арбітр – Артем Михайлюк (Житомир). Асистенти арбітра – Володимир Коротін (Черкаси), Максим Чертоляс (Херсон).