0

ЛЕВЧЕНКО: «У другому таймі було відчуття, що грузини можуть дотиснути»

Українська команда перемогла з рахунком 1:0

УАФ

11 жовтня збірна України з футболу провела матч 3-го туру Ліги націй. Суперником української команди була збірна Грузії.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Матч з Грузією Україна провела в Познані на «Стадіоні Познань». Українці перемогли з рахунком 1:0!

Колишній гравець збірної України Євген Левченко висловився про цей поєдинок.

«У грузинів теж було декілька моментів. Відверто кажучи, у другому таймі було відчуття, що грузини можуть дотиснути.

Якщо подивитись об’єктивно, то здається, що у нас було більше моментів на початку, але у другому таймі – навпаки. Не буду казати, що не награли на перемогу – просте це не перемога в одні ворота. Було декілька епізодів, де могли пропустити.

Якщо переходити до позитивних моментів, то склалося відчуття, що у команді з’явився баланс, більше агресії – що дуже важливо для цієї збірної. І Мудрик, і Калюжний грамотно зіграли. Є вже якась віра в те, що всі невдалі попередні матчі залишаться позаду. Всі хлопці розуміють, що треба працювати на всі 100%. І тільки потім ми зможемо спокійно грати у футбол.

Ця гра показала, що коли, наприклад, Мудрик відпрацьовує вперед-назад – це приємно. Бачиш, що не тільки хлопці в центрі поля відпрацьовують, а вся команда», – зазначив Левченко.