НХЛ. Хет-трик Копітара, дебют першого номера драфту, перемога Юти у ОТ

Великий ігровий день відбувся у Лізі

543
0

Відбувся перший великий ігровий день у новому регулярному сезоні НХЛ. Піттсбург після поразки від Нью-Йорк Рейнджерс 0:6 зумів відповісти перемогою 6:3 над Детройтом. По два очки набрали чотири гравці Пінгвінів, у тому числі Сідні Кросбі.

Бостон після невдачі у першій зустрічі зумів обіграти Монреаль 6:4, а по три пункти мають Ліндхольм та Кепке.

Свою першу перемогу в овертаймі здобули хокеїсти Юти. Новачок НХЛ обіграв Нью-Йорк Айлендерс 5:4, а вирішальний гол оформив Ділан Гантер, у якого чотири шайби у двох зустрічах. Новачок Ліги на старті сезону набрав чотири пункти.

Натуральний хет-трик зробив капітан Лос-Анджелеса Анже Копітар, який закинув три шайби у третьому періоді та допоміг Королям обіграти Баффало 3:1.

Серед інших результатів відзначимо поразку Нешвілла від Далласа 3:4. У складі Хижаків дебютував Стівен Стемкос, проте очок екс-капітан Тампи-Бей не набрав.

Дебютував у НХЛ перший номер драфту-2024 Макклін Селебріні. Сан-Хосе в овертаймі програв Сент-Луїсу 4:5, але Селебріні оформив гол та асист. Гравець відзначився вже на сьомій хвилині зустрічі.