| Оновлено 09 жовтня 2024, 12:40
3351
3

ВІДЕО. Звєрєв розлютився на суддю в Шанхаї: Я рву дупу, а ви вирішуєте долю

Незважаючи на проблеми, Александр все ж таки пройшов Грікспора в 1/16 фіналу Мастерса

3351
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Александр Звєрєв

8 жовтня на хардовому турнірі АТР 1000 у Шанхаї (Китай) відбувся матч 1/16 фіналу між Александром Звєрєвим (Німеччина, ATP 3) та Таллоном Грікспором (Нідерланди, ATP 40).

Гра завершилася перемогою Звєрєва з рахунком 7:6 (8:6), 2:6, 7:6 (7:5). Проблем у представника Німеччини у цьому поєдинку було багато, зокрема – конфлікт із суддею.

За рахунку 5:5 у першому сеті на подачі Таллона Звєрєв побіг до сітки, відбив м'яч, але відомий і досвідчений суддя на вишці Мохамед Лайані оголосив подвійне торкання ракеткою. Тут і почалася суперечка:

Звєрєв: «Я спіймав його! Як це ти присудив? Я абсолютно чисто відбив».

Лайні: «Спочатку я подумав, що ти маєш рацію, але...»

Звєрєв: «Дай мені дещо сказати: ви, хлопці, судді на вишці, цього року перетворюєте весь турнір на ****. Карлос Бернардес повністю зіпсував усе Стену Ваврінці. Той, який судив матч Тіафо, зіпсував йому матч. І зараз це».

Звєрєв не заспокоївся і вирішив кинути ракетку в інший кінець корту. Рефері виніс Александру попередження і з вуст тенісиста знову полетіло:

«Я зіграв більше 80 матчів цього року – з травмами, хворобами, з усім. І я не можу їхати до Китаю у жовтні, щоб ти тут лажав. Це неможливо. Я дев'ять місяців граю. Чому ви дали мені попередження? Це ви помилились!

Я програю всі фінали Grand Slam через ваші помилки. Я тут, я рву дупу. А ви вирішуєте долю всіх матчів, турнірів щотижня!»

Ну і відзначимо факт «душевної» розмови Звєрєва із батьком, а за сумісництвом і тренером. Після програного першого пойнта в 10-му геймі третьої партії Звєрєв звернувся до батька: «Да бл**ь, заткнися».