Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
ATP
| Оновлено 09 жовтня 2024, 12:38
3216
2

ВІДЕО. Як суддя курйозною помилкою погубив матч легендарного тенісиста

Карлос Бернардес у грі Стена Ваврінки та Флавіо Коболлі оголосив неправильний рахунок

| Оновлено 09 жовтня 2024, 12:38
3216
ВІДЕО. Як суддя курйозною помилкою погубив матч легендарного тенісиста
Getty Images/Global Images Ukraine. Стен Ваврінка

7 жовтня на хардовому турнірі АТР 1000 у Шанхаї (Китай) відбувся матч 1/32 фіналу між легендарним швейцарцем Стеном Ваврінкою (АТР 236) та італійцем Флавіо Коболлі (АТР 30).

Гра завершилася перемогою Коболлі з рахунком 6:7 (6:8), 7:6 (7:4), 6:3. Але все могло б піти інакше в третій партії, якби не курйозна помилка судді.

Карлос Бернардес під час другого гейму відволікся і забув записати перше очко, яке виграв Стен. Коболлі забрав наступний пойнт, але рефері замість правильних 15:15 оголосив, що рахунок 30:0 на користь італійця.

Ніхто, навіть Ваврінка, не помітив помилки судді. У результаті Коболлі зробив єдиний брейк у матчі саме у 2-му геймі третього сету і потім закрив поєдинок за собою.

Однак Флавіо вже залишив Мастерс у Китаї. У 3-му раунді італієць розгромно програв Новаку Джоковичу.

ВІДЕО. Як суддя курйозною помилкою погубив матч легендарного тенісиста

Оцініть матеріал
★★★★★
★★★★★
★★★★★
(17)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Олександр Науменко
Здається там подвійна у Стена.