Чемпіонат світу завершився у південнокорейському місті Чхунчхон

36
0
World Taekwondo

Український тхеквондист Самір Мірзоєв зійшов на п’єдестал світової першості серед юніорів.

У південнокорейському Чхунчхон завершився юніорський чемпіонат світу з тхеквондо. У змаганнях брали участь 963 спортсмени з 89 країн світу. Серед учасників було й 19 українців.

Єдину медаль у скарбничку синьо-жовтих завоював Самір Мірзоєв, який змагався у ваговій категорії до 59 кг. Після впевнених чотирьох переможних поєдинків українець дійшов до півфіналу, де зустрівся з Юсуфом Бадемом з Туреччини. У напруженому поєдинку українець поступився супернику з рахунком 0:2, проте став третім та здобув бронзову медаль.

Наприкінці минулого року Самір Мірзоєв став бронзовим призером чемпіонату Європи серед молоді U-21 у ваговій категорії до 58 кг, а Національний олімпійський комітет України визнав його найкращим молодим спортсменом грудня 2023 року.