«Жоден – не побачив би...». Ексарбітр про пенальті у ворота Олександрії

Спірний момент виник у компенсований час гри між «Олександрією» і «Рухом»

1369
1
fco.com.ua. Олександрія – Рух

Черговий, 9-й тур в УПЛ не обійшовся без емоцій, які були викликані суддівськими рішеннями.

Це, зокрема, сталося у матчі «Олександрія» – «Рух», у якому за рахунку 1:0 на користь господарів був призначений пенальті. Вирок арбітра, який вказав на одинадцятиметрову позначку на 6-й компенсованій до другого тайму хвилині, миттєво підвищив градус матчу. Олександрієць Мігель Кампош у власному штрафному майданчику наступив на ногу львів'янина Ігора Краснопіра, і ця його дія не залишилась поза увагою арбітра VAR. Отримавши сигнал від колеги, головний арбітр Дмитро Панчишин довго розглядав епізод на моніторі, після чого і призначив пенальті, який реалізував сам потерпілий.

Зрозуміло, що як до, так і після призначення рефері потрапив в оточення кількох гравців «Олександрії», які висловлювали свої думки щодо епізоду. Незадоволеним був і тренерський штаб господарів на чолі з Русланом Ротанем. Та хай там як, рахунок був зафіксований – 1:1.

Ось як прокоментував згаданий епізод для Sport.ua ексарбітр ФІФА Олег Орєхов.

«На жаль для «Олександрії», це порушення та 11-метровий, – сказав він. – На відеоповторах чітко видно, що Кампош наступає на ахіл Краснопіра. Це очевидне порушення правил. Хотів би зазначити, що це вдалось визначити лише завдяки VAR. Адже жоден арбітр цей епізод ніколи не побачив би».

Раніше ми повідомляли, що в «Олександрії» відреагували на спірний пенальті в матчі з «Рухом».