«Мене попередили перед матчем». Голкіпер Вереса – про перемогу над Зорею

Богдан Когут – про гру з луганчанами

784
0
ФК Верес. Богдан Когут

В 9 турі чемпіонату УПЛ «Верес» взяв гору над «Зорею» - 2:1 й залишив зону вильоту.

Воротар рівнян Богдан Когут ексклюзивно для Sport.ua розповів, чому він вийшов на заміну відразу після перерви:

«Ще перед матчем мого одноклубника Андрія Кожухаря турбував привідний м'яз стегна. Мене попередили, аби я був готовий в будь-яку хвилину замінити свого колегу. Те, що Кожухар не зможе продовжувати грати, стало відомо в перерві, але я був у всеозброєнні. Зрештою, останніми днями ми скрупульозно вивчали сильні сторони «Зорі».

Коли було найважче стримувати натиск гостей? Конкретно відповісти складно, бо пропустивши вдруге майже відразу після перерви, луганчани намагалися атакувати великими силами, тим паче, в них попереду діяв гренадер Пилип Будківський.

Все ж, вважаю, що ми заслуговували на три очки більше, адже доводилося відігруватися. Спасибі за шалену підтримку нашим вболівальникам, яких не злякали складні умови погоди. Ця перша після тривалої перерви домашня перемога дорога й тим, що була здобута ціною пошкоджень у кількох наших гравців».

Наразі «Верес» посідає в чемпіонаті УПЛ 11 місце, набравши дев'ять очок.

Раніше ми повідомляли, що «Верес» у Рівному обіграв «Зорю» і здобув першу перемогу в сезоні на своєму полі.