Василь Гакман вважає, що рівняни награли на нічию

906
0
ФК Шахтар Донецьк. Невертон

8 тур чемпіонату УПЛ розпочався поєдинком в Рівному, де «Верес» доволі неочікувано обмінявся голами з «Шахтарем» – 1:1.

Захисник «Вереса» Василь Гакман ексклюзивно для Sport.ua розповів, хто справив на нього найсильніше враження в складі чемпіона:

- Бразилець Невертон, проти якого довелося грати після перерви. Склалось враження, що переграти його один в один – нереально, настільки легіонер технічний та вибуховий. Єдиний вихід – діяти на випередження й не дозволяти «гірнику» торкатися м'яча.

Що ж до безпосередньо матчу, то важко було на початку другого тайму, коли гості додали в швидкості передач, переміщень. Довелося робити певні перешикування в середній лінії при низькому блоці й поступово відсунули гру від своїх володінь.

Вважаю, що кожен рахунок – по грі. Можна диктувати умови, але підвів приціл, з іншого боку суперник діяв від оборони, проте перевершив себе в заточеності на гол. Тому, як на мене, вчорашня нічия – справедлива. Зрештою, й статистичні дані свідчать про приблизну рівність сил, – сказав Гакман.

Черговий поєдинок в УПЛ «Верес» проведе 5 жовтня – із «Зорею».

Раніше ми повідомляли, що стало відомо, чому замінили капітана «Вереса» Руслана Степанюка у грі з «Шахтарем».