Переможця визначила серія пенальті. Сампдорія виграла дербі у Дженоа

Сампдорія перемогла у серії пенальті

210
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Дженоа - Сампдорія

Увечері 25-го вересня відбувся матч 1/16 фіналу Кубку Італії між «Дженоа» та «Сампдорією».

Гра пройшла на «Стадіо Луїджі Ферраріс».

На 9-й хвилині форвард «Дженоа» Андреа Пінамонті відкрив рахунок для господарів. На 83 хвилині 33-річний нападник гостей Фабіо Боріні, який вийшов на заміну на 76-й хвилині, зрівняв рахунок. На 90+2 хвилині Романьйолі достроково закінчив для себе гру, отримавши червону карточку.

В основний час переможця не визначили і гра перейшла в серію пенальті. Нереалізований 7-й удар Дзанолі згубив «Дженоа».