Тренер Інтера: «У нас був неправильний підхід до матчу з Міланом»

Сімоне Індзагі – про поразку в дербі

1219
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Сімоне Індзагі

Головний тренер «Інтера» Сімоне Індзагі прокоментував поразку 1:2 від «Мілана» в п'ятому турі Серії А:

«Звичайно, «Мілан» – дуже хороша команда. Вони виступили краще за нас і заслужили на перемогу. У нас був неправильний підхід до матчу, і ми не були достатньо згуртованою командою, що для нас рідкість. Ми не почали жоден із таймів із правильним настроєм. Я намагався щось змінити, але це не допомогло.

Ми не були цілісними, втратили структуру і дозволяли робити занадто багато проникаючих передач. Після того, як ми зрівняли рахунок, протягом 20 хвилин у нас було ще кілька гольових нагод, але потім ми вийшли на другий тайм із тим самим неправильним настроєм, що й на перший. Це і стало вирішальним фактором, ми не працювали як єдина команда.

Ми повинні були зробити більше, і я, як тренер, повинен взяти на себе відповідальність. Ми розуміємо, що це дербі, але при цьому не були схожі на команду, що є рідкістю за останні три роки. Ми вже втратили занадто багато очок у Серії А, а ця втрата особливо болюча».