| Оновлено 23 вересня 2024, 00:22
850
3

Дублі Левандовськи та Рафіньї. Барселона познущалася з Вільярреала – 5:1!

Ще один м'яч за каталонців оформив Пабло Торре, але у Барси є втрата – тер Штеген

850
3

22 вересня відбувся матч 6-го туру Ла Ліги 2024/25 між командами Вільярреал та Барселона.

Поєдинок відбувся на стадіоні Кераміка. Гра завершилася з рахунком 5:1 на користь каталонців.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Голами за синьо-гранатових відзначилися Роберт Левандовськи (дубль), Рафінья (дубль) та Пабло Торре. Роберт міг оформити хет-трик, але на 66-й хвилині не зумів реалізувати пенальті.

Єдиний м'яч у господарів забив Айозе Перес. Також рефері двічі скасував голи жовтої субмарини через офсайди.

Наприкінці першого тайму Фліку довелося замінити голкіпера команди Марка-Андре тер Штегена. Німецький воротар отримав травму коліна та може пропустити весь сезон.

Після 6 турів чемпіонату Іспанії у Барселони 18 очок із 18 можливих і перше місце. Вільярреал з 11 пунктами знаходиться на 5-й позиції.

Ла Ліга 2024/25. 6-й тур, 22 вересня

Вільярреал – Барселона – 1:5

Голи: Перес, 38 – Левандовськи, 20, 35, Торре, 58, Рафінья, 75, 83

Події матчу

83’
ГОЛ ! М'яч забив Рафінья (Барселона).
75’
58’
ГОЛ ! М'яч забив Пабло Торре (Барселона).
38’
ГОЛ ! М'яч забив Айосе Перес Гуттьєрес (Вільярреал).
35’
ГОЛ ! М'яч забив Роберт Левандовскі (Барселона).
20’
(5)

Яремчук відбігав 60 хвилин. Олімпіакос зазнав фіаско у Ліоні на старті ЛЄ
Футбол | 26 вересня 2024, 23:55 3

Гра 1-го туру Ліги Європи завершилася з рахунком 2:0 на користь французького колективу

ФОТО. Гравці Реала отримали машини від спонсора. Яку вибрав Лунін?
Футбол | 26 вересня 2024, 18:49 13