Старий Луцьк та Прикарпаття-Говерла зіграли контрольний матч

Команди ведуть підготовку до нового сезону

12
0
ФБУ

У суботу, 14 вересня, Старий Луцьк-Університет переміг інший клуб української Суперліги Прикарпаття-Говерлу в контрольній зустрічі на домашньому майданчику спорткомплексу ВНУ. Гра завершилася з рахунком 69:59 на користь волинян.

Лучани впевнено розпочали поєдинок. За дві стартові чверті господарі майданчика дозволили суперникам набрати лише 18 очок. Максимальна перевага в рахунку була +26 очок. Непогано з лави в гру увійшов американський новачок Ісая Тернер, який допоміг господарям 9 набраними очками.

Після перерви підопічні Євгена Мурзіна почали щільніше діяти у захисті, залучали то високий пресинг, то «даблтім», то зонний захист. У гостей, для яких це був перший матч міжсезоння, виділялося тріо захисників Сергій Старцев – Данило Марків (колишній гравець волинян) – Ігор Стародуб.

У Луцька ж активним був лідер команди минулого сезону Маркіз Джексон, який сміливо йшов у проходи й асистував. Ефективно працювала зв'язка новачків: розігруючого Павла Горобченка з тепер уже колишнім центровим іванофранківців Степаном Лесиком. У завершальній чверті прикарпатці скоротили відставання, втім Старий Луцьк перемогу втримав.

Найрезультативнішим гравцем у господарів став Маркіз Джексон, а в гостей – Сергій Старцев. У обох по 17 очок.