|
3003
8

Скільки у Судакова? Відомі оцінки гравців Шахтаря за матч із Болоньєю в ЛЧ

Матч 1-го туру завершився з рахунком 0:0, Георгій не реалізував пенальті на 4-й хвилині

18 вересня відбувся матч 1-го туру Ліги чемпіонів 2024/25 між командами Болонья та Шахтар.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

Поєдинок відбувся на стадіоні господарів Ренато Даль-Ара. Гра завершилась із рахунком 0:0.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored виставив оцінки гравцям. Найвищу оцінку отримав центральний захисник італійського клубу Джон Лукумі (7.9).

Щодо гірників, то найкращим став голкіпер команди Дмитро Різник, на рахунку якого 5 сейвів.

Георгій Судаков, який не реалізував пенальті на 4-й хвилині, отримав найнижчий бал із усіх гравців – 5.8.

Непогані показники з Шахтаря також отримали Микола Матвієнко (7.2) та Педріньо (7.5).

Оцінки WhoScored за матч Болонья – Шахтар (0:0)