0

ПЕДРІ: «Ми знали, що гра буде напруженою, але розпочали добре»

Півзахисник Барселони поділився своїми враженнями від матчу

Getty Images/Global Images Ukraine. Педрі

15-го вересня відбувся матч 5-го туру Ла Ліги між «Жироною» та «Барселоною» – 1:4. Іспанський півзахисник каталонців Педрі поділився враженнями від гри:

«Ми дуже щасливі. Ми знали, що гра буде напруженою, але розпочали добре. Флік завжди каже нам, наскільки важливо вигравати перші ігри в лізі. Лише отримавши велику перевагу в очках на старті, можна виграти лігу».

Педрі провів на полі 69 хвилин, після чого був замінений. На 64-й хвилині іспанський хавбек отримав передачу в штрафному майданчику від Марка Касадо, та забив гол, відправивши м'яч в лівий кут воріт.

Веб-портал Transfermarkt оцінює трансферну вартість 21-річного півзахисника у 80 мільйонів євро.

У сезоні 2023/24 Педрі провів за «Барселону» в Ла Лізі 24 матчі, в яких забив 4 голи та віддав 2 гольові передачі.